Advertisements

BIEDRONKA | Gazetka Promocyjna od Poniedziałku 10.06.2024. | Dom i Moda

Ach, czerwiec! Miesiąc, kiedy słonko świeci, trawniki zielenią się jak nigdy, a ludzie wreszcie mogą zdjąć te nieszczęsne zimowe kurtki. Ale czerwiec to nie tylko pogoda marzeń – to również czas, kiedy w Biedronce rozpoczynają się Premierowe Okazje Tygodnia! I kto mógłby nam o tym lepiej opowiedzieć niż nasz niezastąpiony Pan Chimek na kanale Gazetki i Promocje?

Pan Chimek, z wrodzoną elegancją i humorem, dziś prezentuje nam hity, które od poniedziałku 10 czerwca zagościły na półkach Biedronki. Na początek – arbuz! Idealny na te czerwcowe upały, a w promocji kosztuje tyle, co nic. Jak mówi Pan Chimek, "arbuz to owoc, który sam się je, a przy tym można się schłodzić i nawilżyć od środka!".

Dalej mamy soczyste truskawki, które tylko czekają, żeby wskoczyć do Waszego koszyka. "Truskawki w czerwcu to obowiązkowy punkt programu," żartuje Pan Chimek, "bo bez truskawek to jak lato bez słońca!"

A dla miłośników grillowania – karkówka w promocyjnej cenie. "Wypady na działkę bez karkówki to jak oglądanie Gazetki i Promocji bez Pana Chimka!" – stwierdza, mrugając okiem do kamery.

Nie zapominajmy też o napojach chłodzących, które w tej upalnej aurze są absolutnie niezbędne. "Woda mineralna w cenie, która pozwoli nam się schłodzić bez zamrażania portfela," żartuje nasz ulubiony prezenter.

Podsumowując, piękna pogoda i czerwiec to świetne połączenie, ale kiedy dodamy do tego Premierowe Okazje Tygodnia w Biedronce, mamy przepis na prawdziwy letni hit! Dzięki Panu Chimkowi wiemy, co warto kupić, żeby nasze lato było nie tylko słoneczne, ale i pełne smacznych oszczędności.

Więc nie czekajcie! Włączcie kanał Gazetki i Promocje, a potem ruszajcie na zakupy do Biedronki. W końcu czerwiec to nie tylko miesiąc słońca, ale też najlepszych promocji pod okiem Pana Chimka!

Prześlij komentarz

0 Komentarze