Advertisements

BIEDRONKA | Oferta na Kartę Moja Biedronka od Poniedziałku 13 maja 2024 r.

Witajcie, wielbiciele oszczędności i smakołyków z całego kraju! Zbliża się wielkie wydarzenie, na które czekaliście dłużej niż na premierę kolejnego sezonu ulubionego serialu. Otóż, do najbliższych Biedronek zawitała lawina promocji, które powalą Was na kolana, a portfele będą cieszyć się wyjątkowym oddechem ulgi. Wszystko to za sprawą pana Chimka, który jest nie tyle ekspertem od promocji, co guru oszczędzania w sklepach.

Zacznijmy od najważniejszego – mięsa! Tak tanio jeszcze nie było, że aż nie wierzy się własnym oczom. Kurczak, wieprzowina, wołowina – wszystko jest na wagę złota, ale w cenie, która sprawi, że nawet portfel się uśmiechnie. A kto powiedział, że wędliny muszą być drogie? W Biedronce ceny poleciały na łeb, na szyję, więc można sobie pozwolić na wędlinowy szaleństwo bez zbędnego nadszarpnięcia budżetu.

Ale to nie koniec! Jeśli kochasz nabiał, to Biedronka jest twoim rajem. Serki, jogurty, mleko – wszystko na takie promocje, że aż trudno uwierzyć. Nawet sklepowe półki zaczęły się uśmiechać, widząc, jak klientom oczy błyszczą ze szczęścia, patrząc na te niesamowite ceny.

A co powiesz na kawę? Przecież bez niej życie byłoby po prostu... nie do wytrzymania! Teraz możesz się najeść (lub raczej napić) do syta, bo promocje na kawę są naprawdę kuszące. Już widzę, jak wszyscy po porannym ekspresie z Biedronki są gotowi na podbicie świata!

Podsumowując, jeśli chcesz oszczędzać, ale nie chcesz rezygnować z jakości, to musisz trafić do Biedronki. A jeśli chcesz znać tajniki najlepszych promocji, to koniecznie śledź pana Chimka na Kanale Gazetki i Promocje. Bo przecież, jak mawiają mędrcy: "Kto oszczędza w Biedronce, ten ma więcej na... no właśnie, na więcej w Biedronce!"

Prześlij komentarz

0 Komentarze