Advertisements

LIDL | Włoskie Produkty od Poniedziałku 15.04.2024.

Właśnie dowiedziałem się, że w sklepach Lidl od poniedziałku może zapanować stan wyższej koncentracji ludzkiego bytu niż na konwencji komiksu. Czemu? Bo rusza nowa akcja promocyjna Lidla, która ma w zanadrzu włoskie smakołyki, które skłaniają nawet najbardziej zrezygnowanych z diety jednostki do skoków na wózkach zakupowych!

Zwykle poniedziałki są kojarzone z początkiem tygodnia, kawą w kubku podróży i stertą papierkowej roboty do zrobienia. Ale teraz, o dziwo, staniejąca szynka i tańcząca mozarella stoją w linii startowej, czekając na moment, kiedy klienci zaczną pędzić do Lidla z większą determinacją niż na wyprzedażach przed świętami.

Kolejki? Och, będą! Słyszeliście kiedyś o misternym tanecznym ruchu, jakim jest kolejka do włoskich przysmaków? O pięknie zakupowego tańca, gdzie wózki krążą jak krople oliwy na patelni? To będzie poezja w ruchu!

I co tam będzie? Szynki, sery, pizze, sosy, oliwy - wszystko, co Włosi mają najlepszego! Będzie można zrobić własny "dolce far niente" w polskiej kuchni. A przecież każdy wie, że połączenie włoskiego temperamentu z polską gościnnością to przepis na gastronomiczny sukces!

Tak więc przygotujcie się na szaleństwo, bo od poniedziałku w Lidlu będzie włosko jak w Toskanii, a kolejki będą dłuższe niż emocje podczas finału Ligi Mistrzów! Buon appetito i powodzenia w wyścigu po włoskie smakołyki!

Prześlij komentarz

0 Komentarze