Advertisements

LIDL | Nowy Katalog od Poniedziałku 22.04.2024. | Wiosna w domu, wiosna ...

Wiosna wita nas szeroko otwartymi ramionami, a co za tym idzie, w Lidlu można już poczuć zapach świeżego powietrza i usłyszeć śpiew ptaków... no dobrze, może nie do końca, ale na pewno można zobaczyć w sklepach oznaki nadchodzącej wiosny!

Już od poniedziałku 22 kwietnia, na półkach Lidl'a rozkwitają różnorodne akcesoria ogrodowe, jakby samo słońce postanowiło wleźć do sklepu i zaszaleć zakupy. Wśród tego ogrodowego dobrodziejstwa znajdziemy narzędzia, które kusić będą do wyjścia na zewnątrz i zacząć sezon ogrodniczy. Dlaczego nie kupić łopaty, by szukać skarbu... albo przynajmniej kopnąć w ziemie i udawać, że się wie, co się robi?

A jeśli to nadal zbyt ambitne, zawsze można zaopatrzyć się w lampiony ogrodowe, by wieczorami podkreślać swoją zieloną oazę w najlepszym świetle. To tak jakby powiedzieć naturze: "Hej, oglądamy Twoje dzieło, i to w dobrym oświetleniu!".

Więc drodzy przyjaciele ogrodnictwa, zbierajcie się i szykujcie portfele! Bo w Lidl'u już wiosna, a lato tylko czeka, by zostać wykupione!

Prześlij komentarz

0 Komentarze