Advertisements

LIDL | Nowy Katalog od Wtorku 02.04.2024. | Promocje na Zajączka

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią niespodzianki, jak zwykle tak słodkie, że trudno uwierzyć, że to tylko zajączek przynosi prezenty. I choć jeszcze nie widziałem tego zajączka, któryby odkurzył półki w Lidlu, to kto wie, może i on przygotowuje jakieś specjalne kuponki na jajecznicę lub kurze kółka.


Ale żebyśmy się nie rozleniwili po całym tym świątecznym obżarstwie, Lidl postanowił oświecić nas swoją nową ofertą promocyjną odzieży i kuchennych gadżetów zaraz po Wielkanocy. Bo przecież po co marnować czas na odzyskiwanie wagi, kiedy można od razu zacząć planować, jak udekorować kuchnię na następne święta?

Cóż, nie ma co się dziwić, że sklep zawsze znajdzie pretekst, żeby nas zachęcić do zakupów. Może za chwilę zobaczymy nawet zajączka w modnych ciuchach, z jajem w ręku i designerskim garniturem na karku. Kto wie, może wkrótce Wielkanocne wyprzedaże staną się tak popularne, że zajączek będzie musiał stworzyć kolekcję limitowaną?

W każdym razie, niech nadchodząca Wielkanoc będzie dla nas okazją do radosnego świętowania, a oferta Lidl'a - pretekstem do urozmaicania naszej codzienności. Bo przecież ile razy można zrobić to samo jajko na twardo, prawda?

Prześlij komentarz

0 Komentarze