Advertisements

BIEDRONKA | Gazetka Promocyjna od Poniedziałku 25.03.2024. | Gdzie zrobi...

Wielki Tydzień to czas, kiedy nie tylko dusze są gotowane w kotle przygotowań do świąt, ale także nasze portfele czują gorączkę zbliżającej się Wielkanocy. 

Bo czyż można się obejść bez kiełbasy, szynki, jajek czy miodowych wypieków w te święta? Oczywiście, że nie! Ale spokojna głowa, bo nie trzeba iść na poszukiwania zatopionych skarbów w ziemi czy szukać króliczka z koszem pełnym przysmaków. Wystarczy zrobić rozpęd w kierunku Biedronki!

W tym Wielkim Tygodniu, kiedy nawet zające mają problemy z dostaniem się do jajek (przynajmniej tych wielkanocnych), Biedronka otwiera swoje podwoje, byśmy mogli zrobić nasze świąteczne zapasy. I nie ma co się oszukiwać, promocje tam nie są jak krople deszczu w Saharze - są na wyciągnięcie ręki!

Kiełbasy, szynki, warzywa, owoce, ciasta, słodycze... O, zapomnieliśmy o jajkach! Ale spokojnie, Biedronka jest pełna niespodzianek. A kto wie, może nawet uda się znaleźć tam jajko w prezencie od króliczka.

Czy jest coś bardziej wzniosłego niż przeciskanie się przez tłum w supermarketach, walcząc o ostatnią pietruszkę? Jest to wyjątkowy rodzaj testu cierpliwości, który sprawia, że w Wielkim Tygodniu nabieramy wprawy nie tylko w gotowaniu, ale także w sztuce negocjacji i taktowania z tłumem.

Więc zapnijmy pasy, przygotujmy nasze listy zakupów (i jeszcze raz, na wszelki wypadek, sprawdźmy, czy mamy wszystkie składniki na zupę chrzanową) i wyruszmy na podbój Biedronkowego królestwa promocji! Bo ta Wielkanoc na pewno będzie wesoła - a także pełna pyszności, dzięki naszym strategicznym zakupom.

Prześlij komentarz

0 Komentarze