Advertisements

LIDL | Katalog Wiosenny od Poniedziałku 04.03.2024. | Idzie Wielkanoc

"Rozglądanie się za wiosną to polski narodowy sport numer jeden. Już wszyscy odliczają dni do momentu, gdy zimowa szaruga ustąpi miejsca kolorowym kwiatkom i promieniom słońca. Niektórzy jednak idą o krok dalej w tej wiosennej obserwacji i próbują znaleźć coś bardziej egzotycznego niż krokusy czy pąki drzew. Otóż, ci bardziej bystrzy z nas zaczynają szukać zająca czy nawet wielkanocnego jajka!

Nie jest to łatwe zadanie, ale ci, którzy dobrze się rozglądają, mają szansę natknąć się na te wiosenne cuda. Wydaje się, że zając właśnie przemyka przez ogród, a w trawie migoczą kolorowe jajeczka. Gdzie ich szukać? Ano, w Lidlu! Od poniedziałku 4 marca 2024 roku rusza tam nowa akcja promocyjna, która przyniesie do domu wiosenną radość.

W sklepowych regałach pojawi się wiosenna pościel, a kuchnia będzie błyszczeć nowymi akcesoriami wiosennymi. Oczywiście, moda też będzie na topie, ale przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kolorowe jajeczka i urocze zajączki. Jeśli ktoś ma ochotę na szukanie, to z pewnością znajdzie je wśród artykułów promocyjnych.

Tak więc, kochani poszukiwacze wiosny, rozglądajcie się uważnie, bo może już niedługo odkryjecie zająca lub wielkanocne jajko. A jeśli nie, zawsze można odwiedzić Lidla i cieszyć się wiosennymi promocjami – bo przecież prawdziwa wiosna zaczyna się od kolorowych zakupów!"

Prześlij komentarz

0 Komentarze