Advertisements

BIEDRONKA | Oferta Promocyjna od Czwartku 15.02.2024. | Wszędzie niskie ...

Biedronka – Skarb Narodowy na Kółkach


Od Zatoki Gdańskiej po Tatry, od Bałtyku po Bieszczady – wszędzie tam, gdzie gąszcz drzew i pola zachwycają swoją polskością, tam zagościła niezastąpiona królowa zakupów: Biedronka. Nawet na Śląsku, gdzie gwarek mówi "cześć" po swojemu, a sos knysza przyprawia o lekką eksplozję smaku, wkracza w życie Marcel, przyjaciel Chimka.

Początkowo Marcel, zatwardziały Ślązak, z lekkim zdziwieniem przyjął informację o obecności Biedronki w jego rodzinnym regionie. Wydawało mu się, że Biedronka to jedynie mit miejski, jak węgiel bez smoły czy śląska pogoda bez niespodzianek. Jednak teraz, gdy wielobarwne skrzydełka biedroneczki pojawiły się w śląskim pejzażu, Marcel z dumą ogłasza, że jego ziemia jest równie gościnna jak najpiękniejsze plenery w Polsce.

Chyba wszyscy znamy Chimka, zawsze gotowego do humorystycznych zagrań. Dziś jednak nie on jest gwiazdą, lecz oferta promocyjna Biedronki od czwartku 15 lutego 2024 roku. Marcel z dumą prezentuje swój skarbiec zakupowy, w którym znalazły się przysmaki rodem z polskich pól i lasów. Ba! Nawet ziemniaki są tu bardziej polskie niż paprykarz szczeciński na koncercie disco polo.

Wśród promocji odnajdziemy takie perełki, że Bory Tucholskie mogą zazdrościć. Sękacz kusi smakiem równie intensywnie, co lasy w Puszczy Białowieskiej szumem. Czyżby to był związek międzygatunkowy? Możliwe, że te desery mają więcej sekretów niż wschodzące słońce nad Morskim Okiem.

Tak więc, drodzy przyjaciele Chimka i Marcela, nie lękajcie się wkraczać na tę polską wybieganą przez biedronki ścieżkę zakupów. Bo jak mówi stare przysłowie: "Gdzie Biedronka, tam radość". A jeśli do tego dołączy oferta promocyjna, to nawet wilk z Bieszczad nie powie "nie"!

Prześlij komentarz

0 Komentarze