Advertisements

BIEDRONKA | Gazetka Promocyjna od Poniedziałku 05.02.2024. | Bajkowe ceny

Pan Kleks, znany i lubiany profesor, nie jest tylko mistrzem w mieszaniu kolorów na paletach, ale także ekspertem w sztuce kulinarnej. Jego ulubiona potrawa to tajemnicze Danie Kleksa, które zawsze robi furorę na Przystani. Co się w nim kryje? Kto wie! Może to mikstura kulinarna z magicznymi składnikami, które sprawiają, że jedzenie staje się nie tylko smaczne, ale i niezapomniane.

W świecie kulinarnym Pan Kleks nie zawsze stosuje tradycyjne przepisy. Jego potrawy są jak tęcza – pełne kolorów i zaskakujących smaków. I właśnie teraz, gdy od poniedziałku 5 lutego 2024 roku rusza nowa oferta promocyjna w sklepach Biedronka, możemy zanurzyć się w tę magiczną kuchnię.

W ofercie znajdziemy świeże mięso, które może być sekretnym składnikiem Dania Kleksa. A może profesor preferuje zdrowe owoce i warzywa, by zawsze mieć energię do malowania swoich niezwykłych obrazów? Dla łasuchów też coś się znajdzie – słodycze na pewno pomogą przetrwać tę magiczną podróż kulinarzną.

Nie można zapomnieć o pączkach na Tłusty Czwartek! Kto wie, może Pan Kleks również uwielbia tradycyjne polskie smakołyki i zaserwuje je na swoim magicznym stole.

Tak więc, dzięki nowej ofercie sklepów Biedronka, każdy z nas może poczuć się jak uczestnik magicznej uczty Pana Kleksa. Przygotujmy się na kulinarną podróż pełną niespodzianek i smaków, bo w sklepach Biedronka czeka na nas prawdziwa magia smaku od poniedziałku 5 lutego 2024 roku!

Prześlij komentarz

0 Komentarze