Advertisements

NETTO | Gazetka Promocyjna od Czwartku 18,01,2024. | Dobre pomysły i roz...

"Ratunek! Dzień Babci już za kilka dni, a my nadal nie mamy prezentu! Ostatnio Babci oznajmiła, że już za chwilę będzie miała tyle lat, ile niektóre gatunki żółwi przeżywają, więc postanowiłem, że trzeba coś konkretnego wymyślić. Oczywiście, myślałem o liście laurowym, ale potem przypomniałem sobie, że to nie starożytna Grecja, a poza tym Babcia może go użyć do przyprawienia zupy, a nie do zapisywania zwycięstw wojennych.

Tak więc, postanowiłem, że trzeba będzie zrobić zakupy. A gdzie lepiej iść niż do Netto? Już widzę Babcie, które śmigają po alejkach, trzymając w jednej ręce listę zakupów, a w drugiej specjalnie dostosowany do seniorów wózek na zakupy z wbudowanym GPS-em. Bo przecież, takie rzeczy są potrzebne po pewnym wieku, zwłaszcza gdy zaczynasz zapominać, co miałaś kupić.

Od czwartku 18 stycznia 2024 roku Netto przygotowało specjalne promocje na produkty dla seniorów. W końcu, bo kto powiedział, że tylko młodzi mają prawo do tańszych zakupów? Sądzę, że Babcie powinny dostawać zniżki nie tylko za wiek, ale także za wszystkie lata, które poświęciły na gotowanie pysznych obiadów, pranie naszych brudnych ubrań i wspieranie naszych dziwnych marzeń.

Nie wspominając już o kanale Gazetki i Promocje, gdzie można sprawdzić szczegóły tych fantastycznych ofert. Już widzę, jak Babcia otwiera gazetę i z wielkim zainteresowaniem przegląda promocje. Znajdzie coś dla siebie, na pewno! Może nawet odkryje nowy talent w sztuce zbierania kuponów z gazetek.

Tak więc, drogie wnuczki i wnuczkowie, czas wyjść z domu, zacząć przeglądać oferty, i pomyśleć o tym, co sprawi naszym Babciom radość w tym nadchodzącym dniu. Niech Dzień Babci będzie pełen śmiechu, miłości i oczywiście - nowych gadżetów z Netto!"

Prześlij komentarz

0 Komentarze