Advertisements

BIEDRONKA | Gazetka Promocyjna od Poniedziałku 22.01.2024. | W Tym Tygod...

Od poniedziałku, 22 stycznia 2024 roku, Biedronka wprowadza nową erę oszczędności, porównywalną jedynie do wynalezienia koła (choć zdecydowanie bardziej okrągłego)! W sklepach Biedronka znaleźć można teraz tak wiele promocji, że szeregowiec Zakupowy jest na równi z największymi odkrywcami historii.

W kwestii mleka, Biedronka nie zwodzi! Jeśli mleko byłoby tanie, to u nas będzie tanie tak bardzo, że krówki zaczęłyby się zastanawiać, czy przypadkiem nie są objęte jakimś specjalnym programem wsparcia finansowego. A masło? Nasze masło jest tak niedrogie, że nawet krakersy zaczęłyby czuć się zazdrosne o swoją konkurencję w świecie tanich przekąsek.

A co powiecie na świeżą wieprzowinę? Biedronka oferuje ją taniej niż abonament na kanały telewizyjne, więc teraz obiad to nie tylko kulinarna uczta, ale również szansa na zdobycie tytułu mistrza oszczędzania. Owoce pełne witamin? W naszych sklepach witaminy są tańsze niż u średniowiecznych alchemików, a zdrowie zacznie was lepiej obsługiwać niż najnowszy model samochodu.

Jeśli to nie wszystko, to w naszej Biedronce znajdziecie również tanie napoje, kawę, słodycze (dla tych, którzy wierzą, że życie to jedno wielkie słodkie wyzwanie), a nawet środki czystości i kosmetyki. Teraz możecie być piękni, czyści i szczęśliwi, a przy okazji zasobniejsi niż portfel władcy arabskiego emiratu.

Podsumowując, w Biedronce zaczyna się nowa epoka zakupów. Promocje są tak liczne, że zakupy u nas to jak poszukiwanie skarbu, tylko bez mapy - ale z listą zakupów. Znalezienie taniego mleka czy niedrogiego masła to teraz dla was chleb powszedni, a zaoszczędzone pieniądze możecie przeznaczyć na inne cele, na przykład na kursy poszukiwaczy skarbów. Biedronka - tu promocje są w cenie!

Prześlij komentarz

0 Komentarze