Advertisements

BIEDRONKA | Gazetka Promocyjna od Poniedziałku 29.01.2024. | Hity Stycznia!

Czy w niedzielę sklepy są czynne? To pytanie, które budzi nasze najgłębsze troski w każdy weekend. Jakby życie miało zatrzymać się na moment, gdy sklepy zamykają swoje bramy, a my z zostawionym wózkiem pełnym zakupów stajemy przed drzwiami, zastanawiając się, czy wszystko co potrzebne, zostało kupione. Ale nie martwcie się, bo niedziela 28 stycznia to tzw. niedziela handlowa!

I jak to w życiu bywa, Biedronka znów ma dla nas coś specjalnego. Otóż, od poniedziałku 29 stycznia 2029 roku, zacznie obowiązywać nowa gazetka promocyjna. Czyż to nie brzmi jak najlepsza wiadomość od czasu wynalezienia tostera do samodzielnego pieczenia tostów? Oczywiście, że tak!

W tej najnowszej ofercie Biedronki znajdziemy niezliczoną ilość okazji. Na przykład, piękne akcesoria kuchenne, które sprawią, że gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. I kto powiedział, że tylko potrawy muszą być smaczne? Kuchnia też może być smakowita!

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, bo w promocji znajdziemy także walentynkowe wyposażenie domu. Tak, tak, słyszeliście dobrze! Poduszki, pościele, a także piżamy, które sprawią, że Wasze łóżko stanie się miejscem godnym kinowego blockbusteru. Bo przecież nie ma nic lepszego niż romantyczny film w towarzystwie wygodnych poduszek i miękkiej pościeli.

Tak więc, jeśli zastanawiacie się, co robić w nadchodzący weekend, to już wiecie – odwiedźcie Biedronkę! Bo gdzie jak nie tam, znajdziecie piękne akcesoria kuchenne i walentynkowe wyposażenie domu? A jeśli nie zdążycie w niedzielę, spokojnie, bo od poniedziałku zacznie obowiązywać nowa gazetka, która dostarczy Wam dawkę śmiechu i przyjemnych zakupów. Bo przecież życie bez kolorowych poduszek i eleganckich piżam byłoby takie szare!

Prześlij komentarz

0 Komentarze