Advertisements

BIEDRONKA | Gazetka Promocyjna od Środy 27.12.2023. | Okazje Tygodnia

Święta Bożego Narodzenia – czas, który sprawia, że nawet bałwany na śniegu wydają się bardziej klimatyczne niż zwykle. Choć zimno, a na nosie lód robi imprezę, to jednak nikt nie jest w stanie oprzeć się magii tej cudownej pory. A gdyby tak jeszcze dorzucić do tego promocje w Biedronce? Mówię Wam, to jak dodatkowy lukier na pierniku!

Zacznijmy od tradycji – choinka świeci się jak stadion na finałach mistrzostw świata w iluminacji. Wokół wiszą bombki, które co roku są piękniejsze, choć nikt nie pamięta, skąd się wzięły. I wtedy, kiedy myślisz, że nic już nie może tego przebić, Biedronka wkłada do tego swoje "Piątki od Świąt". Od środy 27 grudnia 2023 roku każdy kto wchodzi do sklepu, jest jak dziecko w sklepie z zabawkami – tylko, że zabawki są teraz w promocji!

Bo wiesz, kiedy zaczyna się prawdziwa magia? Kiedy widzisz, że rachunek jest niższy niż twoje oczekiwania przed otwarciem kasy. Święta Bożego Narodzenia są okazją do zjedzenia nieprzyzwoitej ilości jedzenia, a dzięki Biedronce możemy to zrobić jeszcze taniej. Kiedy widzisz, że w koszyku ląduje coś, co nie było na liście zakupów, ale jest przecenione, to właśnie wtedy masz pewność, że to Boże Narodzenie – nawet jeśli jesteś weganinem, a to coś to kiełbasa.

Niech żyją promocje, niech żyją święta! Bo gdzie indziej znajdziesz tyle szczęścia, ile można kupić w Biedronce? Może pod choinką nie leży słoik z promocjami, ale pewnie można by go znaleźć na półce obok. I co z tego, że święta miną, a brzuszek wyrośnie? W Biedronce zawsze jest coś, co sprawi, że czujesz się jak na świętach – nawet gdy za oknem jest maj i szaro-buro.

Wszystko to tylko pokazuje, że Biedronka to nie tylko sklep, to miejsce, gdzie Boże Narodzenie trwa przez cały rok. A kiedy już myślisz, że magia minęła, oni wrzucają nową promocję, a ty czujesz się, jakbyś dostał drugi prezent pod choinkę. Bo przecież, gdy światło choinki gaśnie, światło promocji w Biedronce się świeci. Zatem niech te święta będą jasne, ciepłe i pełne rabatów!

Prześlij komentarz

0 Komentarze