Advertisements

LIDL | Gazetka Promocyjna od Poniedziałku 30.10.2023. | Ceny w tym tygodniu

Aktualna promocja w Lidl jest niezwykle ciekawa. 

Jednak, jak to zwykle bywa, dobra passa ma swój kres. W sklepach Lidla zbliża się koniec bardzo ważnej oferty na mięso - są to ostatnie dni, aby skorzystać z tych atrakcyjnych cen. Ale nie ma powodu do smutku, ponieważ nowa oferta Lidl przynosi ze sobą wiele nowych korzyści.


Już niedługo, od 30 października 2023 roku, będzie można skorzystać z bogactwa nowych promocji, które dostępne będą w całej Polsce. Chociaż oferty mięsne schodzą z afisza, to w zamian pojawią się tanie chryzantemy, które udekorują groby naszych bliskich na święto Wszystkich Świętych. Dodatkowo, Lidl przygotował atrakcyjną ofertę gratisowych zniczy, co na pewno ucieszy wielu klientów.

Miłośnicy polskich smaków również znajdą coś dla siebie - gęsina, perliczki, czy biała kiełbasa pojawią się na półkach w bardzo przystępnych cenach. Aby dopełnić kulinarne doznania, grecka oliwa, niezbędna w każdej kuchni, przyniesie słońce i wzbogaci smak potraw. Dla tych, którzy szukają również codziennych, praktycznych zakupów, niedrogie proszki do prania staną się obowiązkowym elementem.

Poinformował o tych wszystkich nowościach Pan Chimek z kanału Gazetki i Promocje. Zaczynając od 30 października 2023 roku, sklepy Lidla będą wypełnione nowymi możliwościami oszczędności oraz szerokim wyborem produktów. Dlatego też, mimo kończącej się promocji na mięso, przyszłość wydaje się być równie obiecująca i atrakcyjna dla wszystkich klientów Lidla.

Prześlij komentarz

0 Komentarze