Advertisements

LIDL | Gazetka Promocyjna od Poniedziałku 23.10.2023. | Jesienne Okazje ...

Od kiedy nowy Katalog Lidla? 

Już od poniedziałku, 23 października 2023 roku, sklepy Lidl zapraszają nas do odkrycia najnowszych promocji. To właśnie wtedy zacznie obowiązywać najnowsza edycja katalogu, w której znajdziemy nie tylko świetne oferty spożywcze, ale również unikatową kolekcję jesiennej mody.


W nowym katalogu nie zabraknie stylowych swetrów, kurtki idealnej na chłodniejsze dni oraz wygodnych spodni, które urozmaicą naszą jesienną garderobę. Każdy miłośnik mody znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na preferencje i gust.

Ale to nie wszystko! Nowy katalog obejmuje również szeroki zakres urządzeń AGD i kuchennych akcesoriów. Dzięki temu będziemy mogli ułatwić sobie codzienne obowiązki i przygotowywać pyszne potrawy z jeszcze większą łatwością.

O tym wszystkim poinformował nas Pan Chimek z Kanału Gazetki i Promocje. Jego wiadomość sprawiła, że już nie możemy doczekać się poniedziałku, kiedy to będziemy mogli sami przekonać się o bogactwie ofert, jakie przygotował dla nas Lidl.

Warto być gotowym na nadchodzący tydzień, bo nowy katalog Lidl obiecuje wiele niespodzianek i okazji, które trudno będzie przeoczyć!

Prześlij komentarz

0 Komentarze