Advertisements

BIEDRONKA | Gazetka Promocyjna od Czwartku 12.10.2023. | Aktualne Ceny

Jak zaoszczędzić w Biedronce kilkadziesiąt złotych - prosty sposób


Dzięki atrakcyjnym cenom, które specjalnie dla klientów zostały obniżone, każdy będzie mógł zrobić zakupy nawet kilkadziesiąt złotych taniej. Promocją objęte są takie produkty jak: papier toaletowy, masło, olej, kiełbasa żywiecka, Rafaello, Silan, kwiaty, ananas, mięso kurczaka, jogurty i polskie sery, oraz wiele innych. O promocji poinformował Pan Chimek z Kanału Gazetki i Promocje.


Taka okazja z pewnością nie powinna przejść niezauważona. Sklepy Biedronka, znane z szerokiego asortymentu i przystępnych cen, tym razem przekraczają swoje własne standardy. Czwartek, 12 października 2023 roku, staje się dniem, który da nam szansę na naprawdę wyjątkowe zakupy.

Papier toaletowy, niezbędny produkt w każdym domu, zostaje tym razem wyjątkowo przeceniony. Masło i olej, będące podstawowymi składnikami wielu dań, także znajdą się na liście produktów, które będziemy mogli nabyć za znacznie niższą cenę. Miłośnicy smaków kiełbasy żywieckiej również nie zostaną pominięci – ich ulubiony produkt również trafi na półki z ciekawym rabatem.

Rafaello, znane i lubiane słodycze, w tym dniu staną się dostępne w atrakcyjnej cenie. Dla tych, którzy cenią sobie świeże i pachnące kwiaty, Biedronka także przygotowała specjalne promocje. Ananasy, będące egzotycznym owocem, nie będą stanowiły wyjątku – ich cena również zostanie obniżona.

Miłośnicy zdrowego jedzenia nie zostaną tym razem pominięci. Mięso kurczaka, stanowiące istotny element wielu diet, będzie dostępne w promocyjnej cenie. Jogurty i polskie sery, będące źródłem cennych składników odżywczych, także trafią na listę produktów objętych obniżką.

Pan Chimek z Kanału Gazetki i Promocje, który przekazał tę informację, z pewnością wie, jak znaleźć najlepsze okazje. Dzięki jego wsparciu, klienci Biedronki mogą spodziewać się nie tylko korzystnych cen, ale także szerokiego wyboru produktów w promocji.

Nie ma wątpliwości, że 12 października 2023 roku będzie wyjątkowym dniem dla tych, którzy szukają sposobów na oszczędność. Sklepy Biedronka, oferując promocje na tak różnorodny asortyment, pokazują, że można zaoszczędzić nie rezygnując z jakości. To doskonała okazja, by zrobić zakupy nie tylko taniej, ale także wygodniej, mając pewność, że produkty są wysokiej jakości.

Warto więc skorzystać z tej wyjątkowej promocji, która pozwoli nam zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych i cieszyć się ulubionymi produktami. 

Prześlij komentarz

0 Komentarze