Advertisements

Nikt się nie spodziewał tego po prezydencie.Witajcie w świecie polityki, gdzie często zdarzają się nieoczekiwane wydarzenia, które przyciągają uwagę całego świata.Jednym z takich wydarzeń było wystąpienie prezydenta Korei Południowej, Moon Jae-ina, w Białym Domu. Co było jednak niezwykłe, to fakt, że prezydent postanowił zaśpiewać kilka piosenek, które stały się przebojami w Korei Południowej.

Występ prezydenta był częścią spotkania z prezydentem Stanów Zjednoczonych, Joe Bidenem, które odbyło się 21 maja 2021 roku. Spotkanie było pierwszym oficjalnym spotkaniem prezydentów od czasu objęcia urzędu przez Joe Bidena. Celem spotkania było omówienie ważnych kwestii dotyczących relacji między Koreą Południową a Stanami Zjednoczonymi.

Podczas spotkania prezydent Moon Jae-in podziękował prezydentowi Bidenowi za wsparcie udzielane przez Stany Zjednoczone dla Korei Południowej w trudnych czasach, zwłaszcza w trakcie pandemii COVID-19. Następnie prezydent Moon Jae-in zaproponował, żeby zaśpiewać kilka piosenek, które cieszą się dużą popularnością w Korei Południowej.

W trakcie występu prezydent Moon Jae-in zaśpiewał dwie piosenki: "You Are My Spring" i "Arirang".

Prześlij komentarz

0 Komentarze