Advertisements

Niektóre gwiazdy wyglądają tak dobrze, że trudno uwierzyć


Niektóre gwiazdy wyglądają tak dobrze, że trudno uwierzyć, że mają już ponad 50, 60, a nawet 70 lat. Jak im się to udaje? Czy to kwestia genów, zdrowego trybu życia, czy może zabiegów medycyny estetycznej? Sprawdziliśmy, jakie są sekrety wiecznie młodych gwiazd.


Wśród gwiazd, które zachwycają swoją urodą i młodzieńczością pomimo upływu czasu, znajdziemy zarówno polskie, jak i zagraniczne aktorki, prezenterki i wokalistki. Niektóre z nich są znane od wielu lat i nie tracą swojego blasku. Inne dopiero niedawno zyskały popularność i zaskakują swoim wiekiem.


Wśród polskich gwiazd po 50-tce możemy wymienić Małgorzatę Foremniak, Danutę Stenkę i Grażynę Wolszczak. Te aktorki zachowują dziewczęcy urok i elegancję dzięki dbaniu o siebie i swoją skórę. Stosują odpowiednią pielęgnację, nawilżają skórę i używają kremów pod oczy. Nie zapominają też o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej.https://www.instagram.com/p/Cmv-M4hIk4T/

Wśród zagranicznych gwiazd po 50-tce możemy podziwiać Julię Roberts, Jennifer Lopez i Gwen Stefani. Te wokalistki i aktorki nie tylko nie starzeją się, ale wręcz wyglądają lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Ich sekretem jest regularne ćwiczenie, zdrowa dieta i unikanie używek. Ponadto, korzystają z nowoczesnych metod odmładzania za pomocą ultradźwięków lub innych urządzeń.https://www.instagram.com/jlo/

Wśród gwiazd po 60-tce możemy znaleźć takie ikony jak Jane Fonda, Judi Dench i Morgan Freeman. Te aktorzy nie tylko nie tracą swojego talentu i charyzmy, ale też zachowują świetny wygląd i kondycję. Ich sposobem na młodość jest pozytywne nastawienie do życia, pasja do swojej pracy i dbanie o relacje z bliskimi. Nie boją się też eksperymentować ze swoim stylem i makijażem.

https://www.instagram.com/p/CmZViQCM064/


Wśród gwiazd po 70-tce możemy podziwiać Keanu Reevesa, który wygląda jakby miał 25 lat. Aktor znany z filmów akcji nie tylko nie zmienia się zewnętrznie, ale też zachowuje młodzieńczą energię i skromność. Jego sekretem jest medytacja, joga i filantropia. Aktor często pomaga innym ludziom i angażuje się w różne projekty społeczne.

https://www.instagram.com/p/CrjIvjHN57t/


Jak widać, wiecznie młode gwiazdy mają różne sposoby na to, by czas nie odbierał im urody i witalności. Niektóre z nich polegają na naturze, inne na nauce. Wszystkie jednak mają coś wspólnego: dbają o siebie i swoje samopoczucie. Może warto się od nich uczyć?


Prześlij komentarz

0 Komentarze