Advertisements

Nie wychodzi z domu ubrana taniej niż za 50 tysięcy dolarów - Caroline Derpieński podbija świat

Caroline Derpieński: polska influencerka, która podbija Miami i Warszawę


Caroline Derpieński to 22-letnia modelka i influencerka, która spełnia swój "American Dream" w Miami. Znana jest z luksusowego stylu życia, drogich stylizacji i związku z o 35 lat starszym milionerem. Co jeszcze warto wiedzieć o niej?


Caroline Derpieński pochodzi z Białegostoku, ale kilka lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie zaczęła budować swoją karierę w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad 10 milionów obserwatorów, którzy podziwiają jej zdjęcia z egzotycznych podróży, imprez i sesji. Caroline współpracuje z wieloma markami i projektantami mody, a także inwestuje w diamenty i luksusowe torebki.


Jednak największą uwagę mediów przyciąga jej romans z 60-letnim biznesmenem, z którym się niedawno zaręczyła. Caroline twierdzi, że kocha go za jego dojrzałość, stabilność i doświadczenie życiowe. Nie przeszkadza jej duża różnica wieku ani fakt, że była ofiarą przemocy ze strony partnera. Para planuje wziąć ślub na gorących Karaibach.

Caroline zszokowała twierdząc, że nie wychodzi ubrana z domu w ciuchy warte mniej niż 50 tysięcy dolarów, a kolor Ferrari dopasowuje do koloru spodni.


Caroline Derpieński nie zapomina o swoich polskich korzeniach i często odwiedza Warszawę, gdzie bryluje na czerwonych dywanach i imprezach celebryckich. Zapowiada, że chce namieszać w polskim show-biznesie i wprowadzić trochę nowości z Miami. Chce też pokazać swoje talenty aktorskie i wystąpić w filmie z Brianem Coxem.


Caroline Derpieński to z pewnością osoba, która nie boi się realizować swoich marzeń i epatować bogactwem. Czy uda jej się zdobyć sympatię polskiej publiczności? Czas pokaże.


Prześlij komentarz

0 Komentarze