Advertisements

BIEDRONKA | Oferta od Czwartku 06.04.2023 | Kwiaciarnia Biedronki | Tani...


Nowa Gazetka | W Tym Tygodniu | Kwiaty w Dobrych Cenach |
Piękne bukiety tulipanów i goździków w różnych kolorach do wyboru możesz kupić w sklepach #biedronka już w czwartek 06 kwietnia. Świeże kwiaty w domu to jeden z najłatwiejszych sposobów na odmianę wnętrza i przyjemność dla oka. Jeśli chcesz cieszyć się świeżością tulipanów ciętych przez całe święta, musisz zadbać o kilka rzeczy. Oto kilka wskazówek : Wybierz młode tulipany, które są jeszcze ściśle zamknięte i mają zielone pąki, Usuń dodatkowe liście z podstawy łodyg, które byłyby zanurzone w wodzie, Wybierz odpowiedni wazon, który będzie sięgał co najmniej do połowy wysokości tulipanów, Ustaw tulipany w wazonie tak, aby były równomiernie rozmieszczone i nie opierały się o siebie, Sprawdzaj poziom wody w wazonie codziennie i uzupełniaj ją zimną wodą, Trzymaj tulipany w chłodnym pomieszczeniu i z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła Zobacz promocje w Twoim ulubionym sklepie. Zajrzyj koniecznie na półki z kwiatami i wybierz coś dla siebie. Zapraszam na film i życzę udanych zakupów !
Świeże kwiaty w domu to jeden z najłatwiejszych sposobów na odmianę wnętrza i przyjemność dla oka.
Jeśli chcesz cieszyć się świeżością tulipanów ciętych przez całe święta, musisz zadbać o kilka rzeczy. Oto kilka wskazówek :
Wybierz młode tulipany, które są jeszcze ściśle zamknięte i mają zielone pąki,
Usuń dodatkowe liście z podstawy łodyg, które byłyby zanurzone w wodzie,
Wybierz odpowiedni wazon, który będzie sięgał co najmniej do połowy wysokości tulipanów,
Ustaw tulipany w wazonie tak, aby były równomiernie rozmieszczone i nie opierały się o siebie,
Sprawdzaj poziom wody w wazonie codziennie i uzupełniaj ją zimną wodą,
Trzymaj tulipany w chłodnym pomieszczeniu i z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła
Zobacz promocje w Twoim ulubionym sklepie. Zajrzyj koniecznie na półki z kwiatami i wybierz coś dla siebie. Zapraszam na film i życzę udanych zakupów !

Prześlij komentarz

0 Komentarze