Advertisements

JYSK | Nowa Gazetka od Środy 11.01.2023. | Dni Mebli

Urządzanie domu to niezwykła przyjemność i przygoda, którą pamięta się całe życie, ale też, taka, która może trwać całe życie. W domu zawsze potrzebne są jakieś zmiany, udoskonalenia czy modernizacje. A to trzeba coś pomalować, a to wyremontować. W kuchni w salonie w sypialni zawsze znajdzie się coś, co można zmienić, poprawić ulepszyć. Jeżeli nie jest ci to obce, to #jysk zaprasza na niecodzienne promocje mebli i akcesoriów do urządzania domu, która zaczyna się w środę 11 stycznia 2023 roku. Zobacz promocje w Twoim ulubionym sklepie. Tutaj zawsze znajdziesz aktualne oferty ulubionych sklepów Polaków.

Ładne umeblowanie w domu jest ważne, ponieważ może ono przyczynić się do poprawy estetyki i funkcjonalności pomieszczeń. Odpowiednio dobrane meble i dekoracje mogą nadać pomieszczeniom przytulny i przyjazny charakter, co może pomóc w relaksie i odpoczynku po trudach dnia.

Dobrze urządzone wnętrze może również mieć pozytywny wpływ na psychikę i samopoczucie. Badania pokazują, że ludzie czują się lepiej w przestrzeniach, które są estetycznie zadbane i spełniają ich potrzeby. Przebywanie w pięknie urządzonym miejscu może pomóc w redukcji stresu i poprawie nastroju.

Feng shui to chińska filozofia, która uczy, jak aranżować przestrzeń w taki sposób, aby przepływ energii był płynny i harmonijny. Zgodnie z feng shui, dobrze zaprojektowane wnętrze może przyciągać pozytywną energię, która pomaga w osiągnięciu równowagi i spokoju wewnętrznego. Idea feng shui jest też związana z położeniem i ułożeniem mebli w pomieszczeniu, kształtem i kolorem ścian, rodzajem oświetlenia, roślinnością czy też przedmiotami dekoracyjnymi, które mają pozytywny wpływ na nasze życie.

Prześlij komentarz

0 Komentarze