Advertisements

Nowa Gazetka LIDL od 29.04.2019 | Katalog


📱 XIAOMI 📱 za 0⃣ (ZERO) zł dzięki 💲CitiHandlowy💲
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Promocje dla Pań lubiących dobry styl i najlepsze ceny:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Q-THERM.PL Farba na grzyba i zimną ścianę:

GAZETKI i PROMOCJE

Buty damskie - porównaj ceny Torebki damskie - porównaj na Ceneo

  Największa baza magazynów reklamowych i gazetek. 

Zobacz nasz kanał na YT

 

Polub nas na Facebook-u

 

Obserwuj Instagram

 

Jesteśmy też na VK

www.gazetki-promocje.pl

Gazetki i Promocje

Promocje w Twoich Ulubionych Sklepach.

Największe archiwum historycznych ofert.

Tutaj znajdziesz zawsze aktualne gazetki polskich sieci handlowych, oraz największe archiwum dotychczasowych.

Witaj drogi widzu. Oglądasz włąśnie film na kanale Gazetki i Promocje. Jeżeli jesteś zainteresowany ciekawymi ofertami z ulubionych sklepów Polaków to znalazłeś się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Zapewniam więc że Lidl w swoim katalogu nie poskąpił promocji na najbliższe dni. W nim znajdziesz między innymi całkiem sporą kolekcje ubrań dla pańs i panów na okres letni, co jest już chyba czasem najwyższym, aby się im przyjrzeć, bo jesteśmy przekonani, że spora część widzów wybiera się na długi majowy weekend na odpoczynek. Pomocne więc będą bez wątpienia akcesoria samochodowe, które ułatwią podróż i pomogą odpowiednio się  zorganizować.
Do tego dochodzi cała masa akcesoriów turystycznych, wśród nich wyróżniający się bez wątpienia głośnik bluetooth, na który czeka sporo naszych widzów. Przewiduję także ogromne wzięcie na solarne ładowarki do telefonów. Warto też wspomnieć o praktycznych śpiworach, które, jak pokazuje życie niezbędne są nie tylko w podróży, ale także zdarza się że w domu, gdy goście zawitają do nas w długi weekend.
Sporo w tej ofercie mamy także artykułów kuchennych, a wśród nich noże ceramiczne, czy patelnie z ceramiczną powłoką. Wiem, że dla wielu osób, ceramiczna patelnia ma zdecydowanie wyższość nad teflonową. Nie zapomnijcie się także zaopatrzyć w pojemniczki do żywności, bo przydadzą się zarówno w domu, jak i na pikniku.
Słonecznie życzę wam zatem udanych zakupów, Liczę na łapkę w górę na filmie, zachęcam także do odpoczynku na świeżym powietrzu, oraz zapewniam, że w międzyczasie spotkamy się w sklepie

Prześlij komentarz

0 Komentarze